jak zaoszczędzić na jedzeniu i smacznie zjeść

Celem sprzedawcy jest sprzedawanie Ci więcej i za więcej. Twoim celem jako kupującego jest niedrogie kupowanie tego, czego potrzebujesz. Masz przeciwne cele. To jest wojna, kochanie!

Robiąc zakupy, wkraczasz na terytorium wroga. Armia wroga poluje na twój portfel: sprzedawcy, marketerzy, handlarze. Wszystko działa na Twoją niekorzyść: zapach świeżych wypieków i przyjemna muzyka w centrach handlowych, żółte metki i duże czcionki rabatów, rozmieszczenie towarów na półkach, a nawet pokoju dziecięcego tak, aby nikt nie zawracał Ci głowy rozstaniem z pieniędzmi.

  • Jedz bardzo mocno przed pójściem do sklepu. Możesz sobie wmówić, że głód nie wpływa na twój umysł, ale brytyjscy naukowcy wiedzą, że głodna osoba kupuje 15-20% więcej niż pełny.
  • Zabierz ze sobą torby. To drobiazg, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, które możesz zjeść w dobrej restauracji w ciągu roku.
  • Nigdy nie wchodź do sklepu bez listy zakupów. Wszyscy marketerzy i sprzedawcy na świecie są bezsilni wobec kupującego z listą zakupów.
  • Zaplanuj swoje menu. Lista zakupów a la carte automatycznie zmniejsza koszty żywności o 20-25% miesięcznie.
  • Przed pójściem do sklepu sprawdź, jakie produkty są już w domu: w lodówce, w zamrażarce, na półkach w bufecie itp. Być może z dostępnymi zapasami przeżyjesz zimę 🙂 Nie kupuj tego, co już masz.
  • Nie zabieraj dzieci ze sobą do sklepu. Dziecko w sklepie sprawi, że dobrowolnie kupisz mu coś smacznego. Na przykład, jeśli chodzisz do sklepu 3 razy w tygodniu i za każdym razem kupujesz dziecku coś w rodzaju miłej niespodzianki (47 rubli), to wydaj na ten „drobiazg” 7 332 rubli rocznie.
  • Przed pójściem do sklepu ustal kwotę, jaką zgadzasz się wydać. Weź tylko ją, gotówka. W ten sposób nie wydasz dodatkowych pieniędzy, nawet jeśli naprawdę chcesz.
  • Im rzadziej chodzisz do sklepu, tym mniej pieniędzy wydasz. Zrób menu na tydzień i kupuj artykuły spożywcze raz na cały tydzień. Jeśli jesteś mistrzem Yody w planowaniu menu, przygotuj miesięczne menu i kupuj hurtowo artykuły spożywcze.
  • Na terytorium wroga: zakupy w sklepie

  • W sklepie weź koszyk, a nie wózek. Jeśli planujesz dużo kupować, weź mały wózek zamiast dużego. Podświadomie twój mózg stara się wypełnić całą objętość koszyka lub wózka, co oznacza, że ​​będzie podstępnie starał się kupić więcej, niż potrzebuje.
  • W sklepie nie idź do działów, których nie potrzebujesz. Nawet dla zabawy. Nawet jeśli coś tam błyszczy 🙂
  • Warzywa umyte są nie tylko droższe niż warzywa niemyte, ale są też gorzej przechowywane. Kup niemyte ziemniaki, marchew, buraki itp.
  • Nie kupuj krojonej żywności (kiełbasy, sera, chleba itp.), Są droższe niż zwykle.
  • Nie kupuj gotowych sałatek ze sklepu. Gotuj w domu szybkie sałatki pięciominutowe-dwie kopiejki: startą marchewkę z jabłkiem, kapustę z marchewką, ogórki z pomidorami, buraki z zielonym groszkiem itp.
  • Kupuj towary krajowe. Często są tańsze, ponieważ nie obejmują ceł, wysyłki i innych kosztów ogólnych. Jest też patriotyczna.
  • Najdroższe produkty ustawiane są na półce przed oczami klienta. Drugi najdroższy jest na półce na poziomie ręki. Dlatego musisz zacząć wybierać od dolnej lub górnej półki, gdzie znajdują się najtańsze towary.
  • Kupuj produkty sezonowe: jesienią – buraki, marchew, kapusta, ziemniaki itp. Latem – ogórki, pomidory, cukinia itp. Produkty sezonowe uprawiane na lądzie pod słońcem są nie tylko tańsze, ale także zdrowsze niż te uprawiane w szklarniach pod lampami w pożywce.
  • Nie płać za reklamy. Produkty znanych producentów i marek są droższe od mało znanych. Co więcej, te ostatnie często nie są gorsze od pierwszego pod względem jakości.
  • Hipermarkety i sieci handlowe często wytwarzają produkty pod własną marką, które są tańsze niż ich odpowiedniki, eliminując pośredników między producentem a sklepem.
  • Najtańsze jest kupowanie jedzenia na targowiskach w dni powszednie. A najbardziej niekorzystny czas i najdroższe ceny to weekendowy poranek.
  • Targowanie się na rynkach jest możliwe, a nawet konieczne. Zapytaj o rabat, jeśli kupujesz dużo. Poproś o zniżkę, jeśli regularnie kupujesz od tego samego sprzedawcy. Poproś o zniżkę, nawet jeśli obiecujesz regularnie kupować od tego sprzedawcy w przyszłości.
  • Zimna głowa, gorące serce i kalkulator w dłoni

  • Idź do sklepu z kalkulatorem. Nie bój się brzmieć nudno. W oczach pracowników sklepu będziesz osobą, która umie liczyć swoje pieniądze. Bardzo niebezpieczna osoba 🙂
  • Wybierając produkt, najpierw spójrz na jego skład, potem na cenę, a dopiero potem na opakowanie. Nie wybieraj tego, co lubi oko, ale to, co lubi kalkulator.
  • Czytaj etykiety, porównuj składniki. Ten sam produkt o tym samym składzie może być sprzedawany po różnych cenach pod różnymi markami.
  • Przeczytaj etykiety, porównaj wagę. Nie ma sensu płacić za ładną i dużą paczkę. Lepiej jest preferować podobny produkt, który jest o 20% droższy, ale o 50% droższy.
  • Czytaj etykiety, zawsze sprawdzaj datę ważności. Może niski koszt lub imponująca zniżka na produkt właśnie dlatego, że data ważności kończy się dzisiaj lub jutro? Weź tylko te pokarmy, których data ważności pozwoli ci je zjeść na czas.
  • Zwróć uwagę na wagę i przemieszczenie. Często produkt jest tańszy nie dlatego, że ma naprawdę dobrą cenę, ale dlatego, że ma mniejszą objętość lub wagę. Na przykład opakowanie masła nie zawsze ma 200 g, ale często 190 lub 180 g. Karton mleka może nie zawierać litra, ale 900, 930 lub 950 ml. Drobiazg, ale nieprzyjemny.
  • Czasami warto kupować w dużych opakowaniach. Na przykład kilogram mąki kosztuje 40 rubli. I 2 kg. ta sama mąka ma już 78 rubli. Oznacza to, że bardziej opłaca się wziąć 2 kg.
  • Czasami bardziej opłaca się kupić w małym opakowaniu. Nie jest to błąd sprzedawców, ale przemyślane wyliczenie, że zabierzesz na maszynę dużą paczkę, bo automatycznie uznasz ją za bardziej opłacalną. Przed zakupem skorzystaj z kalkulatora, aby obliczyć, które opakowanie jest korzystniejsze cenowo. Na przykład 5 kg. cukier kosztuje 250 rubli. 1 kg. cukier – 48 rubli. Dlatego lepiej jest wziąć 5 kg. cukier 1 kg. a tym samym zaoszczędzić 10 rubli.
  • Zaokrąglij poprawnie. 1999 rubli to nie tysiąc rubli za kopiejek. To dwa tysiące rubli bez jednej kopiejki.
  • Przeczytaj listę składników na etykietach: posortowane są one malejąco według ilości w całkowitej wadze produktu. Na przykład, jeśli bierzesz przyprawy, pierwsza na liście powinna być dokładnie tą przyprawą, za którą płacisz, a nie solą. Dzięki takiemu podejściu uzyskasz jak najwięcej za swoje pieniądze.
  • 31. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nawet w półpustym sklepie są zawsze kolejki co najmniej 2-3 osób? To proste: przed kasą stoją stojaki z różnymi drobiazgami: słodyczami, czekoladkami, serwetkami, gumą do żucia. Kiedy nudzisz się w kolejce, twoje ręce sięgają po tę jasną rzecz. Lub Twoje dziecko to dostanie od Ciebie (patrz punkt 6) Kupuj towary na półkach przed kasą, tylko jeśli są na Twojej liście.

  • Przed kasą spójrz jeszcze raz na to, co masz w koszyku. Zabierz z niego to, czego nie zamierzałeś kupić.
  • Nie wychodząc z kasy, sprawdź na czeku, czy sprzedawca prawidłowo zrezygnował z zakupów. Czy nie ma nic zbędnego? Czy istnieje produkt, którego cena nie jest podana na parkiecie? Mała sztuczka, aby zapobiec takim „błędom” sprzedawcy: witając się ze sprzedawcą, od razu poproś o czek za Ciebie. To sprawi, że będzie bardziej uważny, nigdy nie wiadomo, nagle jesteś z urzędu skarbowego z czekiem 🙂
  • Płać gotówką, a nie kartą kredytową. O wiele łatwiej jest wydawać wirtualne pieniądze niż rozstać się z prawdziwymi pieniędzmi.
  • Zainstaluj na swoim telefonie aplikację, która pozwoli Ci śledzić rabaty w najbliższych sklepach. Na przykład Edadil. Lub skorzystaj ze specjalnych witryn, które zbierają dane na temat takich rabatów (wprowadź do Google „katalog rabatów w supermarketach w mieście N”)
  • Przed pójściem do sklepu, a nawet przed sporządzeniem menu i listy zakupów sprawdź jakie promocje obowiązują w najbliższych sklepach. Mając to na uwadze, przygotuj menu i listę zakupów.
  • Jeśli odwiedzany sklep ma system rabatowy, weź kartę i używaj jej za każdym razem, gdy robisz zakupy w tym sklepie.
  • Obecność karty rabatowej nie jest jeszcze powodem do zakupu w sklepie, który ją wydał. Kupuj tylko tam, gdzie są naprawdę najlepsze ceny za potrzebne towary.
  • Nie kupuj produktów z promocjami i rabatami, których nie było na Twojej liście. Naprawdę ich nie potrzebujesz. A jeśli będziesz go potrzebować w przyszłości, kup go w przyszłości. Promocje i rabaty powtarzają się cały czas.
  • Obserwuj ceny, aby móc określić, czy prawdziwy rabat lub „przeceniony” przedmiot kosztuje tyle samo, co przed promocją.
  • Zbierz zbiór oszczędnych przepisów i umieść je w swoim menu.
  • Poznaj przykłady oszczędnych menu i wykorzystaj je jako podstawę do tworzenia własnych.
  • Zapisz się do newslettera oszczędnościowego. Najlepsze z menu tygodnia. Jeśli często kupujesz wodę butelkowaną, bardziej opłaca się kupić filtr do wody.
  • Gotuj w dużych ilościach i zamroź resztki (puszki). Na przykład możesz zrobić dużą ilość sosu bolońskiego. Niektóre można zjeść od razu, a inne można zamrozić. Będzie tańsze niż kupowanie go w małych słoiczkach w sklepie.
  • Staraj się mniej smażyć, więcej piec. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić olej, ale także zmniejszyć zawartość kalorii w naczyniu.
  • Zapisz koszt produktów. Porównaj ceny w różnych sklepach. Tak, to nudne. Ale dzięki temu będziesz wiedział, w którym sklepie najlepsze ceny na produkty, które kupujesz najczęściej.
  • Aby zaoszczędzić na potrawach mięsnych, nie gotuj oddzielnie mięsa i przystawki. Preferuj dania „dwa w jednym” (np. Pilaw, zapiekanki), czyli łącz mięso z dodatkiem w jednym naczyniu.
  • W dużych miastach sieci handlowe często oferują bezpłatną wysyłkę swoich produktów w tej samej cenie, co w punkcie sprzedaży. Jest to o tyle korzystne, że można powoli porównywać wszystkie produkty (wagowo i składem) w domu, wybierać te najbardziej opłacalne i jednocześnie nie tracić czasu na podróżowanie i wybieranie w samym sklepie.
  • Regularnie czyść lodówkę. Przenieś żywność, która może być przechowywana przez długi czas, w najdalsze zakątki. A w zasięgu wzroku powinna być żywność, którą należy zjeść najpierw. Dotyczy to zwłaszcza małych produktów, takich jak kawałek sera, kiełbasa, twaróg, które mogą „zgubić się” w lodówce i zepsuć.
  • Zabierz ze sobą obiady do pracy. Nie można go ugotować celowo, ale wziąć część śniadania lub wczorajszej kolacji.
  • Sezonowe potrawy zamrażaj latem, kiedy warzywa, owoce, zioła i jagody kosztują ani grosza. Zimą rezerwy te zmienią się w złoto.
  • Unikaj zakupów w sklepach ogólnospożywczych, kupuj w hipermarketach lub małych hurtowniach spożywczych. Im większy sklep lub sieć sklepów, tym niższa marża, którą mogą pobierać. Im niższa marża, tym tańsze są produkty dla Ciebie.
  • Kup w małej hurtowni – taniej. Zorganizuj wspólny zakup z sąsiadami, przyjaciółmi, rodziną.
  • Kup całą rybę i pokrój ją samodzielnie. Z głowy, płetw i grzbietu można gotować bulion zupy. Z fileta można zrobić kotlety, piec porcjami w piekarniku, marynacie itp.
  • Kup całego kurczaka i sam go pokrój w ten sposób. Przykład rozsądnych oszczędności, czyli ile dań można zrobić z jednego kurczaka.
  • Jesienią i wiosną na targach rolniczych można z zyskiem kupić ziemniaki, buraki, marchew, kapustę, jabłka itp.
  • Zieleń jest droga zimą. I możesz go wyhodować na parapecie w mieszkaniu w mieście za darmo.
  • Żywności lub gotowych posiłków kończy się czas i nie możesz ich zjeść? Nie wyrzucaj – zamroź.
  • Łatwo psującą się żywność przechowywać na oddzielnej półce w lodówce. Pomoże Ci to pamiętać, aby najpierw je zjeść. Nawiasem mówiąc, najzimniej jest na trzeciej półce lodówki (+2 ° C), a najcieplej w drzwiach i szufladach (+ 8-10 ° C).
  • Staraj się ograniczać do minimum jedzenie poza domem. Domowe jedzenie jest prawie zawsze tańsze niż jedzenie w restauracjach i kawiarniach.
  • Przed złożeniem zamówienia w kawiarni lub restauracji dokładnie zapoznaj się z menu. Prawie każdy lokal ma możliwość zjedzenia obiadu / kolacji w niedrogiej cenie. Są to zestawy posiłków (lub lunche biznesowe), promocje „2 w cenie jednej”, specjalne promocje na określone dania itp.
  • Kupno wypiekacza do chleba to dobra inwestycja, jeśli często jesz wypieki. Domowy chleb jest około 20% tańszy niż chleb sklepowy.
  • Zainstaluj na swoim telefonie i komputerze jeden z domowych programów księgowych (aplikacji) i zapisuj wszystkie wydatki przez co najmniej 3 miesiące. To najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, dokąd idą pieniądze i jak je zatrzymać w portfelu.
  • Letni dzień karmi całą zimę. Dlatego aktywnie zwijaj, marynuj, sól, gotuj dżem, fermentuj latem, aby cieszyć się zimą.
  • Eksperymentuj z niedrogą żywnością. Kasza jaglana, pilaw z pęczaku, gulasz z serca kurczaka, warzywa z żeberkami, faszerowane szyje – jak często na Twoim stole pojawiają się takie niedrogie dania?
  • Dodaj ocet winny i ulubione przyprawy do słoika, w którym majonez jest tylko na ścianach i dobrze wstrząśnij. Zrób sos sałatkowy.
  • Wlej gorące mleko do pustej puszki Nutelli i wstrząśnij. To daje gorącą czekoladę.
  • Kiedy skończy się masło lub sosy w butelkach, odwróć je do góry nogami, aby zmaksymalizować zawartość.
  • Wytnij plastikowe opakowanie, na ścianach jest znacznie więcej smacznych rzeczy.
  • Jeśli istnieje chęć i okazja, sam zbierz i wysusz / zamroź grzyby i jagody.
  • Zastąp herbatę zapakowaną w torebki herbatą luźną herbatą liściastą.
  • Zamiast herbaty można parzyć zioła. Na przykład herbata wierzbowa, tymianek, melisa, liście i pędy mięty, porzeczki i maliny, rumianek, lipa.
  • Staraj się nie wyrzucać jedzenia. Możesz zrobić grzanki lub grzanki z czerstwego chleba. Z schłodzonej owsianki – kotlety. Z kwaśnego mleka – naleśniki. Z twarogu o upływającym terminie przydatności do spożycia – syrniki itp.
  • Małe kawałki wszelkiego rodzaju rzeczy pozostawione w lodówce to świetne nadzienie do pizzy i ciasta.
  • W ten sposób można przyczepić resztki produktów z kwaśnego mleka.
  • Sok pomidorowy można zrobić z koncentratu pomidorowego.
  • Domowy kwas chlebowy jest prawie 3 razy tańszy niż kwas sklepowy.
  • Nie wlewaj pikli z ogórków i pomidorów. Mogą stać się podstawą do pikli i barszczu, można w nich dusić mięso.
  • Sok pozostałość po smażeniu mięsa może stanowić podstawę sosu. Na przykład pomidor i śmietana do gołąbków.
  • Do mielonego mięsa dodaj drobno posiekane warzywa o neutralnym smaku. Na przykład cukinia, kalafior, cebula. Ta sztuczka pozwoli ci ugotować więcej kotletów z mniejszej ilości mięsa, a kotlety (klopsiki, klopsiki) okażą się bardziej soczyste i smaczne.
  • Możesz zrobić pyszny francuski olej z krewetek ze skorupek krewetek.
  • Do przyrządzenia zupy użyj wody, w której gotowano obrane ziemniaki. Puree ziemniaczane można rozcieńczyć tą samą wodą zamiast mlekiem.
  • Zamień drogie mięsa na tańsze. Zamiast wołowiny – wieprzowina. Zamiast indyka – kurczak.
  • Zimą zamiast drogich „plastikowych” warzyw, owoców, zieleniny kupujemy mrożone, konserwowane lub suszone, które były zbierane i przetwarzane latem, w pełni dojrzałe. Ich wartość odżywcza jest porównywalna do świeżych warzyw, owoców i ziół, a jednocześnie są tańsze.
  • Co powiesz na podroby zamiast mięsa? Z wątroby, serca, żołądków, nerek itp. możesz przygotować wiele pysznych dań, które są tańsze niż dania mięsne. Na przykład serce nie jest gorsze od zwykłego mięsa, ale kosztuje o połowę mniej. A z serca można zrobić dobry gulasz, farsz do zapiekanek itp. A jakie pyszne wypełnienie do pierogów uzyskuje się z płuc!
  • Zamiast drogich odmian ryb (łosoś, pstrąg, dorado itp.) Kupmy te niedrogie (morszczuk, błękitek, mintaj, gromadnik, tilapia).
  • Zamiast owsianki w workach kupuj zboża. Jest to zdrowsze i tańsze.
  • Nie musisz jeść mięsa na śniadanie, obiad i kolację. Kilka dni w tygodniu mięso można zastąpić innymi niedrogimi, bogatymi w białko pokarmami, takimi jak rośliny strączkowe lub nabiał.
  • Zaoszczędź na komercyjnych sokach z koncentratu w proszku. Wyjątkiem mogą być soki pomidorowe, jabłkowe i brzozowe (w naszych szerokościach geograficznych często rozlewa się je do puszek w oryginalnej postaci). Taniej i zdrowiej jest gotować kompoty z owoców i jagód mrożonych latem.
  • Jeśli nie mieszkasz w nadmorskiej miejscowości i nie masz pewności, że schłodzone ryby wesoło pluskały się w morzu (jeziorze) zaledwie przez kilka godzin, to kup mrożonkę. Jest tańszy i pod względem jakości nie jest gorszy od rozmrożonego w sklepie i sprzedawanego pod pozorem „schłodzonego”
  • Aby zaoszczędzić na daniach mięsnych, rzadziej gotuj potrawy z kawałków mięsa (np. Kotlety), a częściej potrawy z mięsa mielonego, do których można dodać dużo smacznych, zdrowych i niedrogich rzeczy.
  • Wymień duże talerze na małe. Ta prosta wskazówka pomoże Ci jeść mniej.
  • Zamiast przekąsek, fast foodów, dań gotowych, kupuj produkty wysokiej jakości i gotuj w domu. Jest nie tylko bardziej ekonomiczny, ale i zdrowszy.
  • Jogurty. Możesz je ugotować samodzielnie w jogurcie, w powolnej kuchence, a nawet w zwykłym rondlu.
  • Wiele rodzajów drogich serów można również wytwarzać w domu. Na przykład philadelphia, mascarpone.
  • Jeśli możesz kupić pełne mleko, kup i ugotuj w domu twarożek i ser, korzystając z tego i tego przepisu.
  • Gotuj własne ciasteczka, ciasta w domu. Przykład niedrogiego ciasteczka tu i tu, tu ciasto z dżemem.
  • Przygotuj domowe przyprawy. Na przykład latem można suszyć zieleninę, przygotować pyszną suszoną przyprawę, taką jak „vegeta”
  • Domowe kiełbaski z indyka lub kurczaka nadają się nawet do menu dla dzieci.
  • Domowe kiełbaski: gotowane, pasztetowa, paluszki, kurczak, wieprzowina, wątróbka, łosoś.
  • Ugotuj ryby w domowym soleniu lub marynowaniu.
  • I wreszcie: oszczędzanie jest dobrowolne. Pomyśl o tym nie jako o karze, ale jak o sporcie, który ćwiczy pomysłowość, dyscyplinę i umiejętności kulinarne.

    Alexander
    Alexander
    Analityk finansowy 5 lat doświadczenia